The Best PRO80-125T Sorensen
PRO80-125T Sorensen
IN STOCK
Description
PRO80-125T Sorensen
Additional Features:
Voltage: 0-80V
Current: 125A
Power: 10kW
30 mV RMS
200 V DC max