Fluke 6060A-488-870
Fluke 6060A-488-870
The Fluke 6060A Synthesized RF Signal Generator is a fully programmable unit covering the 100kHz to 1050MHz range. Output levels of -137 dBm to +13 dBm. AM/FM modulation (internal and external).
IN STOCK
Description
Fluke 6060A-488-870