The Best Aviat EEH-18-1560-031
Aviat EEH-18-1560-031
ODU 600, 18 GHZ, T/R SPACING 1560 MHZ, 17700 – 18140 MHZ, TRANSMIT LOW
IN STOCK
Description
Aviat EEH-18-1560-031