Keysight-Agilent 35665A-1C2-1D2
The Agilent 35665A is a 2-channel Dynamic Signal Analyzer providing measurement solutions in vibration, acoustics, and control systems. Its major options are computed order tracking, real-time octave, swept sine, curve fit and synthesis, arbitrary source, and Instrument BASIC.
IN STOCK
Description
Features
1-channel at 102.4 kHz, 2 channels at 51.2 kHz